Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Powitanie Nowego Roku w ciepłych krajach 2017-2018

Ciepły Sylwester na plaży

Bez wątpienia ciekawą alternatywą dla wszystkich z Państwa, którzy w tym roku planują spędzić niezapomnianego Sylwestra z dala od polskiej mroźnej zimy okaże się kilkudniowy wyjazd do któregoś z południowo-europejskich, ciepłych krajów.

Jak się bowiem okazuje, Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na Sylwestra za granicę. Dziś nie jest to już astronomiczny wydatek, a zabawa na plaży, połączona z kilkudniowym zwiedzaniem i zapoznawaniem się z lokalnymi zwyczajami noworocznymi z pewnością okaże się trafionym, atrakcyjnym pomysłem na spędzenie zimowego urlopu.

Ze swojej strony polecamy więc wycieczkę wykupioną w którymś z wiodących biur podróży lub zaplanowaną samodzielnie. Z powodzeniem możemy więc wybrać się na romantycznego Sylwestra we dwoje na przykład do któregoś ze śródziemnomorskich państw, cieszących się od lat powodzeniem wśród międzynarodowych turystów. Bez wątpienia doskonałym wyborem będzie słoneczna i malownicza Grecja, gdzie oprócz poznawania lokalnych potraw i zwyczajów, spragnieni wrażeń przyjezdni mogą również zwiedzić najważniejsze zabytki antycznej kultury.

Po całodniowym zwiedzaniu teatrów lub starożytnych świątyń można tutaj również wybrać się na plażę, gdzie co wieczór organizowane są imprezy, trwające zazwyczaj do białego rana. Zamiast więc spędzać jak co roku Sylwestra w Polsce, polecamy przyjazd do Grecji, by na jednej z piękniejszych plaż móc podziwiać wspaniałe fajerwerki i uczestniczyć w szampańskiej zabawie.

Na tegorocznego Sylwestra śmiało możemy również wybrać się do egzotycznego Egiptu, by spod monumentalnych piramid oglądać pokazy sztucznych ogni. Co więcej, w stolicy kraju, Kairze rok rocznie organizowane są z okazji nadejścia Nowego Roku huczne zabawy i koncerty z udziałem znamienitych, światowych artystów. Podobnie jak w słonecznej i gorącej Tunezji, w Egipcie z pewnością spędzą Państwo niezapomnianego, szampańskiego Sylwestra, zaś 1 stycznia będziecie mogli Państwo obejrzeć najważniejsze zabytki tutejszej architektury oraz zapoznać się z regionalnymi zwyczajami witania Nowego Roku.

Również w krajach takich jak Włochy, Francja czy Hiszpania na międzynarodowych, żądnych wrażeń i atrakcji turystów czekają z okazji Sylwestra nie lada niespodzianki. W większości tutejszych miast organizowane będą w tym okresie nie tylko ekskluzywne imprezy w klubach i restauracjach, ale również koncerty i zabawy na plaży. Z powodzeniem można więc będzie przyjechać do którejś z popularniejszych miejscowości turystycznych, by wspólnie z rodziną czy znajomymi uczestniczyć w zapierających dech w piersiach pokazach fajerwerków oraz szeregu imprez organizowanych na świeżym powietrzu.